Дом для престарелых "Джерело" > О НАС

Тетяна

Ми тривалий час шукали будинок для престарілих для своєї матусі, яка страждає на вікову деменцію. Знаходитись постійно поруч з нею в нас не має фізичної змоги. Залишати на самоті людину з таким діагнозом вкрай небезпечно. Тому ми вирішили знайти для неї пансіонат з максимально комфортними умовами перебування.

Зупинились на одному із відділень мережі пансіонатів «Джерело», яке розташовано на узбережжі Чорного моря. Приємний клімат, чудові краєвиди в комплексі з професійним доглядом – це буде найкращим для нашої старенької матусі. Так і вийшло!

Після місяця мешкання в пансіонаті, матуся стала себе значно краще почувати, в очах заявилась тяга до життя. Вона каже, що тут про неї турбуються, з’явились подруги та хобі. Хочу ще відмітити професійну працю психологів з такою категорією пацієнтів. Завдяки їх уважному ставленню та кваліфікованій допомозі старенькі люди з деменцією починають відчувати своє місце в цьому всесвіті. Не жалкую не на хвилину, що обрала для найважливішої та найдорожчої людини саме цей пансіонат в Одесі.

«Джерело» - це джерело нового життя! Рекомендую.