Будинок для людей похилого віку "Джерело"в Одесі


✓ Біля моря за доступними цінами

✓ Цілодобовий медичний та повсякденний догляд

✓ Проживання, харчування, лікування, реабілітація

✓ Організація дозвілля, прогулянок

 

Приватний пансіонат "Джерело" для літніх людей в Одесі!

☎  073-355-03-03

Режим роботи: пн-пт 9:00-18:00

Мрієте зустріти старість біля моря! Тоді вам до нас!


Залишайте заявку на наявність вільних місць та вартість проживання в будинку для літніх людей.

Замовити дзвінок

Будинок для людей похилого віку Джерело - європейська якість!

Пансіонат для людей похилого віку в Одесі - це центр з комплексом послуг з догляду та реабілітації людей похилого віку.

Розташований будинок для людей похилого віку на півдні нашої країни, в курортному місті, на узбережжі Чорного моря. Морське повітря, м'який клімат взимку та тривале літо, обладнане всім необхідним приміщення, цілодобовий догляд та спілкування з однолітками – створюють комфортні умови для того, щоби провести старість.


Наш будинок для людей похилого віку в Одесі забезпечить:

➤➤➤ Гідну старість вашим близьким

➤➤➤ Цілодобовий догляд

➤➤➤ П'ятиразове харчування

➤➤➤ Комфортні умови проживання

➤➤➤ Медичний супровід

➤➤➤ РеабілітаціюДогляд за постояльцями у будинку-інтернаті Одеси:

➤➤➤ за інвалідами

➤➤➤ за постояльцями із старечим недоумством

➤➤➤ за хворими після інсульту та інфаркту

➤➤➤ з онкологією

➤➤➤ людям похилого віку, яким необхідний догляд 24/7

➤➤➤ при хворобі Паркінсона, Альцгеймера,

➤➤➤ реабілітація після травм, ДТП та ін.

Телефонуйте: 073 355 03 03

Image

Догляд 24/7

Турбота та професійний догляд 24 години, 7 днів на тиждень

Паліативна допомога

Центр паліативної допомоги. Відділення хоспіс

Харчування

Якісне повноцінне 5-разове харчування

Реабілітація

Догляд та реабілітація після хвороб – інсульт, інфаркт тощо.

Проживання

Розміщення з наїдками та спеціальним обладнанням

Догляд за інвалідами

Професійний догляд за інвалідами

Перевезення

Перевезення до пансіонату на спеціально обладнаних машинах

Гарна територія

Доглянута територія. Місце для прогулянок.

Будинок для літніх людей в Одесі - затишок і турбота!

Зателефонувавши в наш приватний пансіонат для людей похилого віку, Ви зможете отримати відповідь на запитання - кому довірити свого похилого віку.
У нас дотримано всіх санітарних норм. Харчування забезпечують професійні кухарі. При необхідності - є послуга надання доглядальниці. Медична допомога. Контроль за прийомом ліків.

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення лежачих та хворих людей.

Вибір нашого приватного дому для престарілих людей - це правильне рішення!

Можна звернутися до державних установ, де надаються послуги з догляду за людьми похилого віку. Але, щоб визначити свого близького до такого закладу, необхідно зібрати низку документів, пройти медичне обстеження та отримати висновок про стан здоров'я, можливо доведеться чекати на чергу…

Будинок для людей похилого віку в Одесі - дозволить провести гідну, безтурботну старість вашим рідним, в затишку та турботі, в оточенні однодумців.


Дзвоніть прямо зараз! 073 355 03 03

Дім для літніх людей - догляд та реабілітація!

Будинок для людей похилого віку в Одесі - належить до одного з наших найкращих пансіонатів для літніх людей. М'який клімат морського узбережжя, красива природа, доглянута територія, чуйний персонал, професійний медичний догляд - це лише частина наших переваг над іншими будинками для людей похилого віку.
 
За рекомендацією психологів – догляд за інвалідами, а тим більше за літніми інвалідами – краще довірити фахівцю. Самостійно важко впоратися із завданням, в якому не розумієшся. Професіонал завжди правильно виконає роботу, у тому числі й таке нелегке завдання, як догляд за старим інвалідом.
Наш приватний пансіонат для літніх людей у Одесі готовий прийти на допомогу та взяти вашого літнього родича на тимчасове чи постійне проживання, з наданням усіх необхідних послуг для догляду та реабілітації.

Пансіонат Джерело пропонує зробити перебування літнього інваліда тут максимально комфортним.
Кімнати у нас оснащені всім необхідним для розміщення лежачих хворих та людей з обмеженими можливостями: ліжка з підйомним механізмом, протипролежневі матраци нековзні килимки та спеціальні стільці для миття у ванних кімнатах, є кнопка виклику персоналу.
 
Прийом їжі допомагають здійснити доглядальниці. У кімнатах є спеціальні столики для годування. Для людей, які мають проблеми з пережовуванням - їжу перетирають.
Також у нас надаються різноманітні засоби для допомоги пересування: ходунки, коляски. Коридори оснащені перилами, поручнями та пандусами.

Телефонуйте 073 355 03 03 або залишайте заявку онлайн
Please fill the required field.

Дзвоніть прямо зараз! 073 355 03 03

Догляд за інвалідами

За рекомендацією психологів – догляд за інвалідами, а тим більше за літніми інвалідами – краще довірити фахівцю. Самостійно важко впоратися із завданням, в якому не розумієшся. Професіонал завжди правильно виконає роботу, у тому числі й таке нелегке завдання, як догляд за старим інвалідом.

Наш приватний пансіонат для літніх людей Одеса готовий прийти на допомогу та взяти вашого літнього родича на тимчасове чи постійне проживання, з наданням усіх необхідних послуг для догляду та реабілітації.


детальніше

Догляд за пенсіонерами

З настання пенсійного віку приходить додаткова втома - людям похилого віку стає складніше доглядати за собою, виконувати побутові домашні справи, а за наявності хронічних захворювань і зовсім стає складно справлятися одному. Догляд за пенсіонерами потребує чимало часу та дуже багато терпіння.

Будинок для літніх людей в Одесі візьме на себе турботу і догляд за пенсіонерами, будь-якого віку, з різними захворюваннями.

детальніше

Догляд за хворими людьми

Догляд та турботу за старим складно поєднувати з сім'єю, з роботою та з побутовими справами. Родич, що часто доглядає, не витримує навантаження і все закінчується нервовим зривом, що викликає почуття провини і тягаря у літніх людей. Далі депресія та погіршення стану.

У Будинку для людей похилого віку в Одесі створені всі умови для комфортного проживання та реабілітації людей похилого віку з такими захворюваннями, як хвороба Альцгеймера, Паркінсона, цукровий діабет, післяопераційних хворих, з переломом шийки стегна, для людей, які перенесли інсульт, інфаркт та ін.

детальніше

Догляд за онкохворими

Онкологія у людей похилого віку - це не вирок. У сучасному світі медицина бореться з цією недугою успішно. Виявлені ознаки раку на ранній стадії при грамотному лікуванні усуваються назавжди.

Будинок для людей похилого віку Одеса має всі умови, знання та навички для догляду за онкохворими, для реабілітації та полегшення їхнього стану.

Умови нашого пансіонату відрізняються від звичайних будинків для людей похилого віку і не нагадують лікарню.
детальніше

Мережа наших приватних будинків для людей похилого віку створена для того, щоб люди похилого віку могли комфортно жити, проводити час в оточенні таких же людей пенсійного віку, у турботі, комфорті та з постійним спостереженням.

Будинок для людей похилого віку в Одесі - відноситься до одного з наших найкращих пансіонатів для людей похилого віку.

М'який клімат морського узбережжя, красива природа, доглянута територія, чуйний і чуйний персонал, професійний медичний догляд - це лише частина наших переваг над іншими будинками для людей похилого віку.

Image

Пансіонат Джерело

Наша адреса:
Одеса, вул. Каманіна, 23

телефон:
073 355 03 03