Транспортування в пансіонат

Будинок для людей похилого віку Джерело в Одесі приймає на постійне та тимчасове проживання всіх бажаючих похилого віку: кому необхідний догляд, турбота та реабілітація після хвороб. Родичі можуть самі привезти своїх рідних до нас своїм транспортом, скористатися таксі або замовити послугу транспортування в пансіонат у нас.

Що входить у послугу транспортування людей похилого віку?

 

Спеціально обладнаний автомобіль швидкої допомоги з бригадою приїжджає до вас за вказаною адресою. Супроводжуючий персонал допомагає літньому вийти з дому та зручно розташуватися у транспорті. Людей з обмеженими можливостями або лежачих хворих, які супроводжують автомобіль санітари, на ношах зможуть винести з квартири та комфортно завантажити до машини.

Для перевезення людей похилого віку в наших автомобілях є спеціальні крісла, каталки, кушетки, ноші, все супутнє обладнання для комфортного переїзду. При тривалому транспортуванні пасажир має можливість змінювати положення - лежаче, сидяче.

Кваліфікація медперсоналу, який супроводжує автомобілі для перевезення до пансіонату, дозволяє братися за перевезення хворих з різними діагнозами: інфаркт, інсульт, з порушенням слуху та зору, лежачих хворих, з хворобою Паркінсона, Альцгеймера, з деменцією, хворих після операцій, з обмеженими можливостями, з переломами та ін.

Мережа будинків для людей похилого віку Джерело надає послуги з перевезення літніх людей по всій Україні. Відділення пансіонатів відкриті у таких містах, як Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та Одеса, але транспортування можливе по всій території країни.