Реабілітація після інсульту, інфаркту в Одесі

Догляд після інсульту, інфаркту в будинку для людей похилого віку "Джерело" в Одесі

помощь при инсульте Інфаркт та інсульт - два дуже тяжкі захворювання, які нерідко призводять до сумного результату. Комплексний підхід у реабілітації людей похилого віку, які перенесли такі захворювання - якісно покращить їх стан здоров'я.

 

У будинку для людей похилого віку Джерело в Одесі створено всі умови для реабілітації цих тяжких недуг у людей старшого покоління. Від правильного догляду залежить як якість життя хворого, а й ймовірність розвитку супутніх захворювань і серйозних ускладнень.

 

Переваги приватного пансіонату: Турбота про післяінсультних пацієнтів

Забезпечення адекватного догляду за лежачими хворими після інсульту в домашніх умовах є вкрай складним випробуванням. З такими пацієнтами необхідно перебувати поруч цілодобово, готовим надати термінову допомогу, а також суворо дотримуватись усіх реабілітаційних рекомендацій для досягнення швидкого та ефективного відновлення.

Незважаючи на кохання та турботу родичів, вони рідко можуть зрівнятися з професіоналами у цьому питанні. У приватному пансіонаті для людей похилого віку створені всі умови для комплексного догляду за післяінсультними пацієнтами. Тут висококваліфіковані фахівці забезпечують цілодобову підтримку та медичну допомогу.

Послуги догляду в нашому пансіонаті включають повний спектр можливостей для ефективної реабілітації. Програма відновлення охоплює не лише контроль за медикаментозним лікуванням, а й підтримання правильного харчування, організацію фізичної активності за потреби та багато іншого.

Пансионат для престарелых в Одессе

Кожному пацієнту також надається психологічна підтримка, допомагаючи подолати шок та уникнути занурення у депресію. У нашому пансіонаті ми прагнемо створити та підтримувати умови, сприятливі для всебічного відновлення та благополуччя наших постояльців.
Уход после инсульта, инфаркта в доме престарелых "Джерело" в Одессе

Основні правила приватного пансіонату в Одесі щодо реабілітації після інфаркту:

- Контроль прийом препаратів та ліків.

- кваліфікована допомога у виконанні занять з ЛФК.

- Суворе дотримання дієти.

- моральна підтримка постояльця (бесіди з психологом).

Наші фахівці допоможуть повернути до активної життєдіяльності літню людину, яка перенесла інфаркт

Особливості догляду за хворими після інсульту в будинку для людей похилого віку Джерело - Одеса:

  • Медичний догляд (контроль прийому препаратів та ліків, вимірювання артеріального тиску)
  • Збалансоване харчування.
  • Допомога у виконанні гігієнічних процедур, регулярна зміна білизни (ніжної, постільної), профілактичні заходи щодо догляду за шкірою.
  • Організація дозвілля.
  • Супровід хворого на прогулянки.

 

Запрошуємо на комплексну реабілітацію та постійне проживання хворих після перенесеного інсульту та інфаркту. У приватному пансіонаті Джерело Одеси для цього продумано до дрібниць.

Дзвоніть нам уже сьогодні, щоб завтра ми почали догляд за вашим літнім родичем.