Догляд за літніми з хворобою Альцгеймера

Пансионаты для пожилых с деменцией

Вилікувати літню людину від хвороби Альцгеймера неможливо, але можна спробувати сповільнити процес розвитку хвороби. При правильному догляді та правильній програмі реабілітації для хворих на Альцгеймер можна полегшити стан літньої людини. Не кожна людина може приділити потрібну увагу і час своєму старенькому родичу з Альцгеймера, тому що є повсякденні завдання функції.

Тому виникає питання як і куди визначити літню людину, яка страждає на хворобу Альцгеймера.

Найкраще, що вам можна запропонувати - це поселити людину в приватний будинок для літніх людей з Альцгеймера.

Тільки в спеціалізованих пансіонатах для людей похилого віку вам зможуть гарантувати професійну медичну та психологічну допомогу при Альцгеймері.

У нашому будинку для людей похилого віку створені всі умови для організації правильного та повноцінного догляду та обслуговування старих людей з Альцгеймера.

Ми пропонуємо за мінімальну ціну максимум послуг:

► цілодобовий нагляд та обслуговування людей похилого віку з Альцгеймера

► медична допомога за необхідності у будь-який момент

► психологічна підтримка літніх людей у ​​будинку для людей похилого віку

► правильне збалансоване харчування

► комфортні номери для проживання хворих на Альцгеймер

► організація дозвілля постояльців одеського пансіонату для людей похилого віку

Особливу увагу ми приділяємо безпеці знаходження у нашому пансіонаті!

Ми стежимо за тим, щоб люди похилого віку з Альцгеймера не мали доступу до скляного посуду, гострих і ріжучих предметів. Усі вікна та двері обладнані спеціальними замками, а також для безпеки наших постояльців у нас скрізь встановлені відеокамери.

Кожна людина дуже важлива для нас і ми завжди знаємо, де вона знаходиться і чи потрібна їй допомога. Адже хвороба Альцгеймера у людей похилого віку передбачає те, що людина може забути, де вона знаходиться і як дійти до свого номера.

При належному догляді за літнім з Альцгеймера можна дати людині відчути себе краще. Довірте догляд за хворим на Альцгеймера професіоналам.