Будинок для людей похилого віку > ДОГЛЯД ЗА ХВОРИМИ

Догляд за хворими в Одесі

Цілодобовий догляд за хворими у пансіонаті "Джерело"

Українська мережа пансіонатів “Джерело” відкрила в Одесі Будинок для людей похилого віку європейського зразка, який запрошує для проживання та реабілітації людей похилого віку з різними захворюваннями, людей з обмеженими можливостями та лежачих хворих.

 Пансионат для пожилых и инвалидов "Джерело" в Одессе

Особливості догляду за хворими людьми

Не всі родичі хворих людей похилого віку мають можливість повноцінно приділити час для догляду за ним, не допустити погіршення здоров'я. При неправильному догляді у хворих старшого віку стрімко розвиваються ускладнення, такі як проблеми шлунково-кишкового тракту, поява набряклості, підвищення артеріального тиску, у лежачих хворих – швидке утворення пролежнів.

Догляд та турботу за старим складно поєднувати з сім'єю, з роботою та з побутовими справами. Родич, що часто доглядає, не витримує навантаження і все закінчується нервовим зривом, що викликає почуття провини і тягаря у літніх людей. Далі депресія та погіршення стану.

 

У Будинку для людей похилого віку в Одесі створені всі умови для комфортного проживання та реабілітації людей похилого віку з такими захворюваннями, як хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, цукровий діабет, післяопераційних хворих, з переломом шийки стегна, для людей, які перенесли інсульт, інфаркт, з онкологією недоумством та ін.

 

Пансионат для престарелых в Одессе

 Умови проживання для людей похилого віку хворих на пансіонаті Одеса

  • Повноцінний медичний догляд (виклик вузьких спеціалістів за потребою)
  • Просторі комфортні номери, які обладнані меблями для хворих людей (ліжка з механізмом підйому та бортиками, протипролежневі системи, столики для годування)
  • Санвузли із спеціальними стільцями для миття.
  • Регулярне прибирання в номерах, зміна постелі та білизни.
  • Допомога персоналу у прийомі їжі, проведенні гігієнічних процедур, здійсненні прогулянок, одяганні тощо.
  • П'ятиразове збалансоване харчування
  • Психологічна підтримка
  • Транспортування постояльця до пансіонату у спеціально обладнаному автомобілі

 

Будинок для людей похилого віку в Одесі – правильний вибір у вирішенні питань, які з'являються у похилому віці.