Догляд за хворими на деменцію

Пансіонат для хворих на деменцію "Джерело" в Одесі

Наш пансіонат для людей похилого віку з деменцією знаходиться в Одесі та пропонує сучасні умови проживання для ваших літніх родичів та близьких людей. Ми оточуємо всіх гостей турботою та увагою кваліфікованим персоналом, що дасть можливість відчути себе як вдома.

Для людей похилого віку з деменцією ми створили спеціальні умови та приділяємо їм особливу увагу. Адже старі з хворобою деменція потребують постійного нагляду та постійної допомоги.

Спеціально розробляються комплексні програми та методи лікування та реабілітації людей похилого віку з деменцією, а також для людей похилого віку після травм та операцій, після переломів та інших старечих хвороб.

Зіткнувшись з діагнозом деменція у літньої людини, його близькі впадають у паніку та нерозуміння, як поєднувати роботу та будні турботи з доглядом за людиною з деменцією. Деменція - це захворювання старих людей, яке супроводжується розладом мозку, розсіяністю і порушенням пам'яті у людей похилого віку.

Літні люди з деменцією не можуть впоратися з самообслуговуванням. Навіть елементарні гігієнічні процедури даються важко. Тому найкращим виходом із ситуації буде оформлення літнього з деменцією в приватний пансіонат для людей з порушенням пам'яті в Одесі.

Ми даємо вам впевненість у тому, що ваша близька людина буде 24 години під наглядом фахівців та доглядальниць.

Пансионат для престарелых в Одессе

Головною перевагою одеського приватного будинку для людей похилого віку для догляду за літніми людьми з деменцією є наш досвід та професіоналізм. Ми знаємо, як допомогти літній людині з деменцією, і як зробити її життя комфортним.

Ми зможемо допомогти вашому близькому літньому людині з деменцією відновити втрачену дієздатність і повернути навички, які через хворобу були втрачені.