Інтернати для літніх людей

Інтернат для літніх, пенсіонерів та інвалідів "Джерело"

Інтернат для літніх людей в Одесі Джерело пропонує розміщення людей похилого віку в комфортних номерах з усіма зручностями та з якісним та різноманітним харчуванням, згідно з рекомендаціями дієтолога та лікаря.

Середня ціна проживання в будинку для літніх людей залежатиме від періоду проживання, а також від особливостей необхідних послуг з догляду за літньою людиною. У ціну проживання в інтернаті для людей похилого віку включено харчування, проживання в хорошій кімнаті, медичне обслуговування, розваги, цілодобове спостереження.

Якщо у вас немає часу та можливості доглядати за літнім родичем, але ви хочете забезпечити йому гідну старість – інтернат для людей похилого віку в Одесі допоможе вам.

При деяких хворобах, таких як Альцгеймера, хвороба Паркінсона, деменція, переломи та травми, люди вимагають особливої ​​уваги та певного спеціального медичного обслуговування, які вдома надати вкрай складно. У приватному інтернаті для людей похилого віку є все для правильного догляду і для комфортного проживання людей похилого віку з інвалідністю та колясочників.

Для інвалідів-візочників

Пансіонат для інвалідів-візочників в Одесі.

Часто люди стикаються із проблемою догляду за родичами інвалідами на візках. У домашніх умовах складно забезпечити інваліду-візочнику гідні умови для комфортного проживання.

Найкращий варіант для розміщення інваліда-візочника у приватний пансіонат – це оформити інваліда в одеський будинок для людей похилого віку Джерело. Ми створили всі умови для людей з обмеженими можливостями.

Якщо у вас є родичі або близька людина похилого віку на колясці, яка не може самостійно пересуватися, і ви не можете присвятити йому достатньо часу – телефонуйте, які є на нашому сайті, і ми розповімо вам, як швидко і недорого оформити людину в приватну пансіонат для інвалідів в Одесі.

Часто буває, що вам потрібно виїхати на певний період, а ви не можете залишити одну літню людину інваліда вдома, тому що вона не впорається самостійно з багатьма функціями.

Відновлення після хвороб людей похилого віку в пансіонаті для людей похилого віку

Догляд та реабілітація в будинку для людей похилого віку

Процес відновлення та реабілітації після перенесених захворювань важливий так само, як і саме лікування захворювання, особливо для людей похилого віку. Специфіка організму людей похилого віку в тому, що імунна система слабшає з роками, втрачає здатність відновлення та повного одужання. Для реабілітації пенсіонерів потрібно більше часу, аніж для молодого покоління.

Пансіонат для людей похилого віку Джерело в Одесі пропонує найкращі умови для догляду, відновлення, оздоровлення та реабілітації людей похилого віку з різними захворюваннями.

Будинок для людей похилого віку Одеса

Пансіонат для літніх, людей похилого віку, інвалідів "Джерело" в Одесі

Будинок для людей похилого віку Одеса

З віком у людей похилого віку часто з'являються страхи про завтрашній день, про самотню старість, про те, що стануть не потрібними близьким, страхи швидкої смерті. Найбільш гостро відчуваються страхи у пенсіонерів, які мають хронічні захворювання, у інвалідів - тому що вони часто залежать від родичів в обслуговуванні.

Доглядати за своїми близькими літніми досить складно - багатьом людям похилого віку потрібен щоденний догляд, медична допомога, допомога в побутових питаннях (виконання гігієнічних процедур, зміна підгузника, годування та інше). Не завжди родичі можуть взяти на себе догляд та турботу за пенсіонером через те, що є ще своє особисте життя, є робота.

Найкращим рішенням для догляду за людьми похилого віку є приватний будинок для літніх людей Одеса.

Наш приватний пансіонат розташований на чорноморському узбережжі. Гарна територія, морське повітря, затишні номери, домашня обстановка - стануть ідеальним місцем для проживання ваших людей похилого віку.

Будинки для людей похилого віку - мережа пансіонатів Джерело

Мережа будинків для людей похилого віку Джерело в Україні: гарантія якісного догляду для літніх людей

Джерело – мережа установ геріатричного спрямування у Києві, Харкові, Львові, Житомирі, Одесі та Рівному. Наша місія - надання турботи та комфорту тим, хто через вік або стан здоров'я потребує цілодобового догляду. Наш перший пансіонат для літніх людей був відкритий у 2012 році, і відтоді ми прагнемо надавати високі стандарти обслуговування, поєднуючи їх із приємною сімейною атмосферою.

Наш колектив об'єднує кваліфікованих доглядальниць та медсестер, які з проникливим ставленням та розумінням звертаються до наших постояльців. Кожен із них забезпечує 24/7 професійний догляд, створюючи при цьому атмосферу домашнього тепла та турботи.

дом престарелых Джерело в Киеве

фото будинку престарілих під Києвом

Умови та послуги приватного будинку для людей похилого віку

Будинок для людей похилого віку Джерело пропонує різноманітні сучасні номери, призначені спеціально для людей похилого віку. У кожному номері є ванна кімната та телевізор, що гарантує комфорт та відчуття безпеки. Наші постояльці також можуть користуватися спільними приміщеннями, включаючи їдальню та зони для відпочинку, дозвілля та зустрічей із сім'єю. Ми розуміємо, наскільки важливі зустрічі з близькими, тому підготували затишні спільні простори, де можна провести час у компанії інших мешканців та своїх близьких.

Види догляду за людьми похилого віку:

Приватний будинок для людей похилого віку Джерело спеціалізується на:

  1. Догляду для літніх та хронічно хворих: Наші кваліфіковані фахівці забезпечують постійний догляд та турботу.

  2. Післяопераційної та реабілітаційної допомоги: Медсестри підтримують та допомагають відновленню фізичної форми та зниженню больових відчуттів після операцій.

  3. Догляд після інсульту, інфаркту: Ми працюємо над відновленням фізичної та розумової працездатності після інсульту.

  4. Догляд за онкохворими, інвалідами, лежачими хворими