Будинок для людей похилого віку > ДОГЛЯД ЗА ІНВАЛІДАМИ

Пансіонат з догляду за інвалідами в Одесі ᐈ приватний будинок для людей похилого віку Джерело ➤➤ Цілодобовий догляд, доглядальниця

Догляд за інвалідами

Догляд за інвалідами в будинку для людей похилого віку в Одесі

У побутових умовах нерідко буває важко забезпечити фізичний догляд для людей похилого віку в моменти, коли це дійсно необхідно. Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів "Джерело" надає оптимальні умови догляду та уваги, адаптуючись до різних захворювань та станів здоров'я.

Переваги, які надає спеціалізований інтернат для інвалідів похилого віку:

 1. Цілодобовий контроль та спостереження: Досвідчені доглядальниці забезпечують постояльців постійним контролем, гарантуючи безпеку та підтримку у будь-якій ситуації.

   

 2. Строго дотримуваний режим дня: Регулювання дня особливо важливе для людей похилого віку з обмеженими можливостями. В інтернаті "Прогрес" суворо дотримується розклад, надаючи стабільність, яка може бути відсутня в домашніх умовах.

   

 3. Індивідуальне харчування: Залежно від захворювання розробляється індивідуальний раціон, що сприяє успішній реабілітації та одужанню. Меню включає нежирні продукти, овочі та фрукти, багаті на вітаміни та мінерали.

   

 4. Доступна інфраструктура для мобільності: Для тих, хто не може пересуватися самостійно або використовує коляску, передбачені широкі дверні отвори, коридори, пандуси та спеціальна сантехніка, забезпечуючи комфорт та зручність.

   

 5. Кваліфікована психологічна підтримка: Наш штат включає досвідчених психологів, готових оперативно надати допомогу в разі потреби. З урахуванням чуттєвих потреб ми прагнемо створити емоційно підтримуюче середовище для кожного постояльця.

Уход за пожилыми инвалидами в доме престарелых в Одессе

За рекомендацією психологів – догляд за інвалідами, а тим більше за літніми інвалідами – краще довірити фахівцю. Самостійно важко впоратися із завданням, в якому не розумієшся. Професіонал завжди правильно виконає роботу, у тому числі й таке нелегке завдання, як догляд за старим інвалідом.

Наш приватний пансіонат для літніх людей Одеса готовий прийти на допомогу та взяти вашого літнього родича на тимчасове чи постійне проживання, з наданням усіх необхідних послуг для догляду та реабілітації.

Особливості догляду за людьми похилого віку з інвалідністю.

Всі люди похилого віку, а тим більше люди, які страждають на хронічні захворювання, лежачі хворі, - потребують догляду та виконання лікувальних заходів. Родичу, що працює, складно все це робити щодня. Доводиться користуватися послугами доглядальниці з медичною освітою. Знаходження чужої людини в будинку викликає дискомфорт перебування у всіх інших членів сім'ї.

Будинок для літніх людей в Одесі пропонує зробити перебування літнього інваліда тут максимально комфортним. Кімнати у нас оснащені всім необхідним для розміщення лежачих хворих та людей з обмеженими можливостями: ліжка з підйомним механізмом, протипролежневі матраци, нековзні килимки та спеціальні стільці для миття у ванних кімнатах, є кнопка виклику персоналу.

Прийом їжі допомагають здійснити доглядальниці. У кімнатах є спеціальні столики для годування.

Для людей, які мають проблеми з пережовуванням - їжу перетирають.

Також у нас надаються різноманітні засоби для допомоги пересування: ходунки, коляски. Коридори оснащені перилами, поручнями та пандусами.

Персонал здійснює допомогу у супроводі на прогулянці. Постояльці можуть відвідувати творчі вечори, брати участь у заходах організованого дозвілля (настільні ігри, перегляд телевізора, читання книг).

Медичне обслуговування у пансіонаті Одеси включає:

 • цілодобовий догляд та контроль прийому препаратів,
 • заходи щодо реабілітації,
 • заняття з лікувальної фізкультури,
 • огляд лікарів (терапевт, психіатр),
 • моніторинг стану здоров'я (вимірювання тиску, температури та інше).

Кожен постояльцю будинку для літніх людей в Одесі ми забезпечимо індивідуальний підхід. Дзвоніть нам вже сьогодні, щоб завтра отримати впевненість у тому, що ваш старий родич отримає гідний догляд та максимальну турботу.

Пансионат для престарелых в Одессе

Вартість проживання в інтернаті для інвалідів

Для отримання точної інформації про вартість проживання в нашому інтернаті для інвалідів ми рекомендуємо зв'язатися з нами через гарячу лінію пансіонату або надіслати запит на електронну пошту. Ціна залежить від багатьох факторів, включаючи стан здоров'я літньої людини, ступінь її самообслуговування, медичний діагноз та інше. Крім того, розрізняються умови проживання, що надаються у наших одно-, дво- та тримісних комфортабельних номерах.

Вибір будинку-інтернату для літніх інвалідів – завдання відповідальне. Цілодобовий догляд потребує постійної присутності, що часто стає непосильним завданням для родичів. Залишені одні з собою, старі інваліди почуваються незручністю та тягарем, що негативно позначається на їхньому моральному та фізичному стані.

Звернення до пансіонату "Джерело" стає справжньою підтримкою для вашої близької людини з обмеженими можливостями, забезпечуючи їй можливість повноцінного життя під пильною увагою нашого дбайливого персоналу.

Зручне місце в безпосередній близькості від моря в Одесі - про це тільки мріяти!