Будинок для людей похилого віку > ДОГЛЯД ЗА ПЕНСІОНЕРАМИ

Догляд за пенсіонерами

Догляд за людьми похилого віку в пансіонаті біля моря

З настанням пенсійного віку приходить додаткова втома - людям похилого віку стає складніше доглядати за собою, виконувати побутові домашні справи, а за наявності хронічних захворювань і зовсім стає складно справлятися одному. Догляд за пенсіонерами потребує чимало часу та дуже багато терпіння.

Будинок для літніх людей в Одесі візьме на себе турботу і догляд за пенсіонерами, будь-якого віку, з різними захворюваннями.

У нас є всі умови для того, щоб люди похилого віку відчували себе як вдома, при цьому отримуючи підтримку психологічного та фізичного стану.

Правила догляду за пенсіонерами у приватному пансіонаті Одеса:

 • Режим дня. Всім людям, особливо літнім, потрібно дотримуватися режиму - прокидатися і засипати в один і той же час, приймати їжу, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі.

  Побутові умови. У будинку для людей похилого віку Одеса - є все необхідне, щоб постояльці відчували себе як удома - затишні номери, з домашнім інтер'єром, можливість дивитися телевізор, займатися звичними справами.

  Психологічна підтримка З віком люди змінюються, стають більш примхливими, недовірливими, частіше бувають дратівливими – це пов'язано з віковими змінами. У нас у пансіонаті ваші літні родичі отримають досить доброзичливого спілкування, уваги, турботи – аби відволіктися від негативних думок.

  Гігієна. У літньому віці складно людям дотримуватися правил гігієни - через фізичний та емоційний стан. Персонал будинку для літніх людей Одеси візьме на себе це завдання з дотримання та допомоги у проведенні гігієнічних процедур у постояльців.

Реабілітація у пансіонаті

Реабілітація у нашому пансіонаті для пенсіонерів – це комплексне відновлення здоров'я під контролем досвідчених реабілітологів. Лікарі цього профілю надають
різнобічну допомогу пацієнтам після травм, інсультів та інфарктів:

 1. Лікувальна гімнастика: Підтримує та покращує моторику, будучи фундаментом для подальшої реабілітації.

 2. Масаж: Фахівці проводять масаж для стимуляції м'язів та забезпечення кращого кровопостачання.

 3. Корекція положення тіла: У разі паралічу однієї зі сторін реабілітологи стежать за правильним положенням пацієнта для запобігання ускладненням.

 4. Відновлення мови: Проводяться заняття з логопедом-афазіологом для пацієнтів, які потребують відновлення або розвитку мовних функцій.

У випадках, коли повне відновлення неможливе, реабілітація спрямована на розвиток компенсаторних навичок. Головна мета – навчити людину обслуговувати себе максимально незалежно, що позитивно позначається на її самооцінці.

Збалансоване харчування є невід'ємною частиною медичного догляду у пансіонаті "Джерело". Надається смачне п'ятиразове харчування, а дієтичне меню забезпечує відповідність потреб пацієнтів. Свіжі овочі та фрукти включені в раціон для збагачення організму клітковиною, що покращує травлення. За наявності проблем із зубами, фрукти надаються у перетертому вигляді.

Дозвілля в будинку для літніх людей в Одесі організоване так, щоб зробити життя пацієнтів яскравим і насиченим. Різні заняття, включаючи творчі вечори, прогулянки в мальовничих парках, настільні ігри, уроки музики, в'язання, вишивки та інші заняття дозволяють підтримувати фізичну активність і тренувати пам'ять.

Ми створюємо сприятливу атмосферу, показуючи постояльцям, що навіть у їхньому стані життя може бути прекрасним. Це додатково підтримує ефективність медичних процедур. Рідні можуть відвідувати своїх близьких у будь-який зручний час з урахуванням медичних процедур.

Зробіть правильний вибір – довірте свого літнього родича персоналу приватного пансіонату в Одесі! Ми подбаємо про емоційний та фізичний стан ваших рідних!