Будинок для людей похилого віку > ХОСПІС

 

Хоспіс в Одесі - це установа, яка допомагає жити людям з невиліковною недугою та гідно провести життя до кінця.

Найголовніша мета приватного хоспісу - у полегшенні фізичного болю та душевних страждань людей похилого віку. На жаль, не всі хвороби людства піддаються лікуванню, тому потрібно намагатись полегшити життя таким людям. Хоспіс у будинку для літніх людей в Одесі - готовий взяти на себе надання паліативної допомоги сім'ям, у яких є невиліковно хворі люди похилого віку.

У паліативному відділенні на базі одеського пансіонату для людей похилого віку дозволено цілодобове відвідування родичами хворого. Для гостей організовують дозвілля, з урахуванням їх можливостей. Спостереження та догляд медперсоналом здійснюється 24/7.

Персонал приватного хоспісу в Одесі – це висококваліфіковані медпрацівники та доглядальниці. До їх обов'язків входить:

догляд за літніми людьми - щоденні гігієнічні процедури, допомога у побутових потребах (годування, одягання та інше);
психологічна допомога та духовна підтримка (у нас працюють професійні психологи);
медичні процедури - контроль та допомогу у прийомі препаратів, введення препаратів, масаж, зняття болю та ін.

Фото хоспісу в Одесі

 

Турбота про літніх батьків — важливе та відповідальне завдання. Згодом діти виростають, будують свої сім'ї та часто виявляються далеко від батьківського дому. У таких ситуаціях приватний пансіонат "Пори року" у Воронежі стає надійним партнером, забезпечуючи старшому поколінню гідний догляд та комфорт.

Унікальні особливості пансіонату "Джерело":

  1. Індивідуальний підхід: Кожен відвідувач отримує увагу та турботу, що відповідають його потребам. Розробляється індивідуальна реабілітаційна програма, що включає масаж, фізіопроцедури, заняття лікувальною фізкультурою та інші заходи.

  2. Соціальна активність: У пансіонаті створена атмосфера, де люди похилого віку можуть спілкуватися з однолітками, брати участь у гуртках за інтересами та насолоджуватися заходами. Щодня наповнений яскравими фарбами та позитивними емоціями

  3. Турбота про здоров'я: Лікарі та медперсонал щодня стежать за фізичним станом постояльців, проводячи необхідні процедури та вимірювання. Програма збалансованого харчування враховує наявні захворювання та надає 5 прийомів їжі на день.

  4. Цілодобовий контроль: Життя у "Пори року" забезпечується цілодобовим контролем та турботою. Прибирання, провітрювання, зміна білизни – все виконується щодня, щоб забезпечити комфортне проживання.

Пансионат для престарелых в Одессе

Вибираючи наш будинок для літніх людей в Одесі, ви обираєте:

  • Тепло та турботу: Ми прагнемо створити для кожного постояльця домашню атмосферу, де він почуватиметься як удома.

  • Здоровий спосіб життя: Регулярні заходи та турбота про фізичний стан допомагають підтримувати активний спосіб життя.

  • Психологічну підтримку: Наш колектив готовий надати психологічну допомогу та підтримку у важких моментах.

Якщо ви прагнете забезпечити вашим близьким старшого покоління безтурботну старість, звертайтеся до приватного пансіонату "Джерело" в Одесі Тут щодня — це новий привід для радості, спілкування та гармонії.

У нашій країні є два види хоспісних установ – державний хоспіс та приватний. Державні переважно розміщені на території багатопрофільних лікарень. Для того, щоб визначити туди свого літнього родича з невиліковною хворобою – необхідно підготувати певний пакет документів, записатися в чергу та чекати, коли звільниться місце.

При зверненні до приватного хоспісу в Одесі - достатньо лише зателефонувати і домовитися про зручну для вас дату приїзду разом з родичом, що потребує, або ж замовити транспортування літньої людини, без черги і без збору документів.

 

Получить консультацию