Цукровий діабет

Цукровий діабет дуже часто зустрічається у людей похилого віку. Це досить неприємна хвороба, коли інсулін або не виробляється в організмі, або недостатньо виробляється. Похилого віку з цукровим діабетом вимагають окремого догляду та харчування. Діабетикам у старості важко стежити за харчуванням та способом життя, а також за нормою інсуліну.

Приватний пансіонат для діабетиків в Одесі

Приймає людей похилого віку різного віку і з різними типами діабету (пропонуємо оформити в будинок для людей похилого віку як інсулінозалежних, так і інсулінозалежних).

У нашому пансіонаті суворо дотримується дієта для діабетиків, кожному літньому з діабетом прикріплена медсестра, яка стежить за рівнем цукру в крові та, у разі потреби, допоможе зробити укол інсуліну. Цілодобовий догляд за літніми з діабетом, цілодобова медична допомога діабетикам, комфортні кімнати для проживання, якісне дієтичне багаторазове харчування, розроблене спеціально для діабетиків – все це є основною причиною, щоб поселити людину похилого віку з цукровим діабетом у приватних пансіонат для літніх людей.

Вартість проживання діабетика в пансіонаті для людей похилого віку мінімальна і не завищена.

Дізнатися ціну оформлення похилого віку з діабетом в будинок для людей похилого віку ви змиєте або по телефону, або ми завжди та із задоволенням проконсультуємо вас на місці.

Одеський пансіонат для літніх людей з діабетом доступний навіть для людей з невеликим рівнем достатку, оскільки цінова політика пансіонату дуже розумна та виправдана.

 

Шукаєте гарний пансіонат?

+38073-355-03-03 

У нас чудові умови для проживання та професійний персонал. Телефонуйте!

Розміщуючи вашого родича діабетика у приватний будинок для людей похилого віку, ви отримуєте впевненість у тому, що ваша близька людина буде оточена турботою та теплотою, а також перебуватиме під постійним наглядом лікаря та психолога.

Наші постояльці (старі з діабетом, літні з Альцгеймера, з деменцією, люди похилого віку після переломів та інших травм) мають можливість проводити час з інтересом, адже ми дуже багато уваги приділяємо саме дозвілля в будинку для людей похилого віку.

Вартість проживання у будинку престарілих

Для отримання точної інформації про вартість проживання в нашому інтернаті для інвалідів ми рекомендуємо зв'язатися з нами через гарячу лінію пансіонату або надіслати запит на електронну пошту. Ціна залежить від багатьох факторів, включаючи стан здоров'я літньої людини, ступінь її самообслуговування, медичний діагноз та інше. Крім того, розрізняються умови проживання, що надаються у наших одно-, дво- та тримісних комфортабельних номерах.

Вибір будинку-інтернату для літніх інвалідів – завдання відповідальне. Цілодобовий догляд потребує постійної присутності, що часто стає непосильним завданням для родичів. Залишені одні з собою, старі інваліди почуваються незручністю та тягарем, що негативно позначається на їхньому моральному та фізичному стані.

Звернення до пансіонату "Джерело" стає справжньою підтримкою для вашої близької людини з обмеженими можливостями, забезпечуючи їй можливість повноцінного життя під пильною увагою нашого дбайливого персоналу.

Можливо вас зацікавить -    Будинки для людей похилого віку | Пансіонати для літніхРеабілітаційні центри | Хоспіси