Інтернати для літніх людей

Інтернат для літніх, пенсіонерів та інвалідів "Джерело"

Інтернат для літніх людей в Одесі Джерело пропонує розміщення людей похилого віку в комфортних номерах з усіма зручностями та з якісним та різноманітним харчуванням, згідно з рекомендаціями дієтолога та лікаря.

Середня ціна проживання в будинку для літніх людей залежатиме від періоду проживання, а також від особливостей необхідних послуг з догляду за літньою людиною. У ціну проживання в інтернаті для людей похилого віку включено харчування, проживання в хорошій кімнаті, медичне обслуговування, розваги, цілодобове спостереження.

Якщо у вас немає часу та можливості доглядати за літнім родичем, але ви хочете забезпечити йому гідну старість – інтернат для людей похилого віку в Одесі допоможе вам.

При деяких хворобах, таких як Альцгеймера, хвороба Паркінсона, деменція, переломи та травми, люди вимагають особливої ​​уваги та певного спеціального медичного обслуговування, які вдома надати вкрай складно. У приватному інтернаті для людей похилого віку є все для правильного догляду і для комфортного проживання людей похилого віку з інвалідністю та колясочників.

Наші медики мають великий досвід та стаж роботи з людьми похилого віку, які мають різні старечі захворювання. Медсестри забезпечують цілодобову медичну допомогу, лікарі щодня оглядають та спостерігають за літніми людьми.

Лежачі люди похилого віку живуть у спеціально обладнаних кімнатах, де почуваються хоч трохи самостійними. В одеському інтернаті для людей похилого віку проводиться регулярна робота з профілактики таких проблем, як пролежні лежачих хворих та інвалідів.

Живлення в будинку для людей похилого віку в Одесі Джерело дуже різноманітне і якісне. Для деяких людей похилого віку ми готуємо окремі страви, якщо цього вимагає дієта, призначена лікарем. Щоденне оновлення меню дуже подобається нашим постояльцям.

Приватний інтернат для людей похилого віку в Одесі забезпечить ваших близьких похилого віку всім, що йому буде необхідно, щоб дати можливість кожному прожити гідну та цікаву старість.

 

Пансионат для престарелых в Одессе

Догляд за людьми похилого віку: ціна

Фінансова сторона догляду за людьми похилого віку залежить від різноманітних факторів і розраховується персонально для кожного випадку. Вартість проживання у стаціонарі починається від 7 500 грн/міс та може змінюватись в залежності від обраної категорії кімнати, а також поточного стану постояльця, що визначає рівень необхідного догляду.

Для отримання точної інформації про ціну ми запрошуємо вас зв'язатися з нами по телефону або відправити заявку через наш сайт для зворотного зв'язку. Мешканці Одеси та околиць також можуть відвідати наш пансіонат особисто, щоб детально обговорити всі аспекти та ознайомитись з умовами, які ми пропонуємо. Ваш комфорт і впевненість у якості послуг - наш пріоритет.

Интернат для престарелых и инвалидов в Одессе

Якщо вам необхідно організувати догляд за вашими близькими похилого віку, не соромтеся звернутися до нашого пансіонату. Ми гарантуємо, що ваші родичі будуть під наглядом досвідчених і дбайливих фахівців, отримають необхідну медичну допомогу та догляд, а також насолоджуватимуться якісним життям у затишній обстановці. Наша головна мета - зробити життя людей похилого віку комфортним і безпечним, дозволяючи їм насолоджуватися заслуженим відпочинком і турботою.

 

Шукаєте гарний пансіонат?

+38073-355-03-03 

У нас чудові умови для проживання та професійний персонал. Телефонуйте!

Вас може зацікавити: будинок престарілих ​​ціни, дом престарелых одесса, хоспис одесса, дом престарелых цена