Для інвалідів-візочників

Пансіонат для інвалідів-візочників в Одесі.

Часто люди стикаються із проблемою догляду за родичами інвалідами на візках. У домашніх умовах складно забезпечити інваліду-візочнику гідні умови для комфортного проживання.

Найкращий варіант для розміщення інваліда-візочника у приватний пансіонат – це оформити інваліда в одеський будинок для людей похилого віку Джерело. Ми створили всі умови для людей з обмеженими можливостями.

Якщо у вас є родичі або близька людина похилого віку на колясці, яка не може самостійно пересуватися, і ви не можете присвятити йому достатньо часу – телефонуйте, які є на нашому сайті, і ми розповімо вам, як швидко і недорого оформити людину в приватну пансіонат для інвалідів в Одесі.

Часто буває, що вам потрібно виїхати на певний період, а ви не можете залишити одну літню людину інваліда вдома, тому що вона не впорається самостійно з багатьма функціями.

Щоб ви спокійно могли їхати, не залишаючи без допомоги вашого близького літнього інваліда-візочника, ми пропонуємо оформити інваліда в пансіонат для людей похилого віку на деякий час. Також можна оселити інваліда на тривалий період.

Ціна проживання в будинку для людей похилого віку для інвалідів-візочників буде залежати від періоду проживання та від послуг, необхідних інваліду.

Приватний пансіонат для інвалідів в Одесі готовий приймати інвалідів-візочників та може надати спектр послуг для гідного та безпроблемного проживання в будинку для літніх людей. По всій території розташовані поручні та пандуси. Туалетні та душові кімнати спеціально обладнані для зручності інвалідів-візочників. Головна перевага приватного будинку для людей похилого віку – це те, що інвалід не буде самотнім. Ми створюємо атмосферу затишку та тепла, щоб дати можливість нашим постояльцям почуватися як удома. З кожним інвалідом-візочником та іншими людьми похилого віку в нашому пансіонаті працюють психологи, до кожної людини прикріплена доглядальниця, яка при необхідності зможе надати допомогу.

Пансионат для престарелых в Одессе

А якісно організоване дозвілля пенсіонерів-візочників не дасть нудьгувати жодному нашому постояльцю.

Для того, щоб людям похилого віку з обмеженими можливостями було у нас зручно, ми працюємо 24/7, і робимо це з любов'ю і турботою.